امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39064
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بازرسان تسلیحاتی سازمان ملل که برای تحقیق درباره ادعاهای حمله شیمیایی در سوریه به این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بازرسان تسلیحاتی سازمان ملل که برای تحقیق درباره ادعاهای حمله شیمیایی در سوریه به این کشور سفر کرده‌اند، به بازدید خود از منطقه غوطه الشرقیه پایان دادند.

ادعای استفاده از سلاح‌های شیمیایی در منطقه غوطه الشرقیه، ابزار جدید دولتها و مقامات غربی برای آغاز هجمه روانی و رسانه‌ای علیه دولت بشار اسد بوده است.

چند روز پیش، در حالی که بازرسان سازمان ملل برای بررسی ادعاهای قبلی حمله‌های شیمیایی در منطقه خان‌العسل به دمشق سفر کرده بودند، ادعا شد در منطقه غوطه شرقیه حمله شیمیایی صورت گرفته است.

به دنبال این ادعا هجمه‌های روانی جدیدی علیه دولت سوریه آغاز شد.

دمشق هر گونه استفاده از سلاح‌های شیمیایی را رد کرده و به بازرسان سازمان ملل اجازه داده از مناطقی که ادعا می‌شود در آنها از این سلاح‌ها استفاده شده بازدید کنند.

در حالیکه بازرسان سازمان ملل برای بازدید به دمشق سفر کرده‌اند، تک‌تیراندازها به سمت کاروان آن‌ها تیراندازی کردند. دمشق اعلام کرد که تروریست‌های سوری عامل این حمله هستند.

سازمان ملل اعلام کرد که در جریان تیراندازی به نیروهایش در سوریه، آسیبی به آن‌ها وارد نشده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها