امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39103
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش اصولگرایان حامی دولت تدبیر و امید با حضور جمعی از حامیان این ائتلاف عصر ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش اصولگرایان حامی دولت تدبیر و امید با حضور جمعی از حامیان این ائتلاف عصر امروز در مرکز همایش‌های نیایش سعادت‌آباد برگزار شد.

در این همایش حسن قشقاوی معاون پارلمانی وزیر امور خارجه، سنجابی معاون وزیر جهاد کشاورزی، جمعی از مشاورین و معاونین وزرا و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس حضور داشتند.

در بخشی از این همایش تعدادی از مدعوین و نمایندگان مجلس به تبیین ضرورت‌های حمایت از دولت تدبیر و امید پرداخته و نظرات خود را درباره چگونگی تحقق اعتدال در این دولت بیان کردند.

در پایان این همایش نیز قطعنامه پایانی ائتلاف اصولگرایان حامی دولت تدبیر و امید قرائت شد که در بخشی از آن آمده است:‌ ما در لبیک به فرمان رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی بر‌‌آنیم تا با حمایت و کمک کامل در دولت یازدهم در هرچه بهتر محقق شدن برنامه‌های اعتدال گرایانه دولت نقش داشته باشیم تا کام جان ملت مثل همیشه از شهد خدمت و خدمت‌رسانی شیرین باشد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ائتلاف اصولگرایان حامی دولت تدبیر و امید با شعار «وحدت، بصیرت و ایثار» به عنوان ائتلاف حامی دولت یازدهم فعالیت می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار