امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39115
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، این روزها گمه‌زنی‌های مختلفی درباره گزینه‌های پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش مطرح می‌شود اما ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، این روزها گمه‌زنی‌های مختلفی درباره گزینه‌های پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش مطرح می‌شود اما مهم‌ترین گزینه علی اصغر فانی است که در حال حاضر سرپرستی وزارت آموزش و پرورش را بر عهده دارد.

فانی در ابتدای دولت نهم نیز سرپرستی وزارت آموزش و پرورش را بر عهده داشت و آن زمان نیز به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش مطرح بود؛ وی حتی در زمان سرپرستی، مدیرکل دفتر وزارتی را تعیین کرد اما محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمور وقت کشور به جای وی، محمود فرشیدی را به مجلس معرفی کرد.

اما این روزها فانی به نظر مطمئن‌تر از قبل است و این بار نیز در نخستین اقدام، مدیرکل دفتر وزارتی را منصوب کرده، ضمن اینکه وی برای مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش نیز سرپرستی تعیین کرده است.

سیاست‌های کاری علی‌اصغر فانی که در روز معارفه خود بیان کرد، نشان از برنامه بلند مدت وی برای سکانداری وزارت آموزش و پرورش دارد.

«ارتقای جایگاه آموزش و پرورش به عنوان محور تحولات و توسعه کشور»، «بهبود مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش»، «توسعه مشارکت و بهسازی آموزش و پرورش»، «مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن»؛ «رفع تبعیض و توسعه عدالت اجتماعی»،  «توسعه و ارتقای برنامه‌های آموزشی، پرورشی و درسی» و «ایجاد و توسعه تفکر راهبردی و آینده‌نگری در آموزش و پرورش»، 7 سیاست کاری فانی است.

فانی متولد دی ماه 1333 در تهران است؛ وی کار تدریس را در سال 1349 و زمانی که دانش‌آموز کلاس چهارم ریاضی بود، در یکی از آموزشگاه‌های شبانه واقع در امامزاده حسن به نام آموزشگاه یلدا آغاز کرد اما فعالیت رسمی وی در آموزش و پرورش از سال 1359 به عنوان هنرآموز در آموزش و پرورش شروع شد.

به گزارش فارس، باید دید آیا رئیس جمهور دولت یازدهم، علی‌اصغر فانی را به عنوان گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی می‌کند یا خیر.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها