امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39117
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۱
تعداد بازدید: 97
رضا شکیبایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: بحث‌ها و رایزنی‌هایی برای انتشار مجدد روزنامه وطن امروز در جریان است اما زمان به نتیجه رسیدن ...

رضا شکیبایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: بحث‌ها و رایزنی‌هایی برای انتشار مجدد روزنامه وطن امروز در جریان است اما زمان به نتیجه رسیدن آن مشخص نیست.

سردبیر روزنامه وطن امروز افزود: در حال مذاکره با چند کانون آگهی‌های مطبوعاتی هستیم تا به یک مدل بهینه برای تأمین درآمد روزنامه برسیم.

وی ادامه داد: اگر بحث‌های ما در زمینه آگهی‌ها و نمایندگی‌های شهرستان‌ها به نتیجه برسد برای انتشار دوباره باید ضمن کاهش مجدد صفحات حدود 50 درصد نیروهایمان را هم تعدیل کنیم تا به نوعی تعادل در زمینه درآمدها و هزینه‌های روزنامه برسیم.

وی اضافه کرد: مشی «وطن امروز» به هیچ وجه دولتی نبوده و شاهد آن انتقادهای تند و تیز ما به دولت گذشته است که در تاریخ روزنامه ثبت است؛ ما برخلاف مطبوعات چپ در دوره دوم خرداد که چشم خود را بر تخلفات، اشتباهات و فسادهای دولت خاتمی می‌بستند، همواره منتقد سیاست‌های غلط دولت بوده‌ایم.

شکیبایی یادآور شد: عمده مشکل آقایان چپ با وطن این است که ما موضوع ادعای تقلب در انتخابات 88 را مهم‌ترین مسأله حال حاضر سیاست داخلی می‌دانیم که به کشور در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی و بین المللی لطمه‌های فراوان زد و معتقدیم تا این مسأله حل نشود و برخی سیاسیون تکلیف خود را با این ادعا و رفتار مشخص نکنند سخن گفتن اینان بر سر موضوعات دیگر خود را گمراه کردن است.

سردبیر روزنامه وطن امروز یادآور شد: امروز نیاز فوری ما در فضای رسانه رعایت اخلاق سیاسی است؛ امیدواریم کلید آقای روحانی تکلیف بی اخلاقی بزرگ دروغ تقلب و ظلم بزرگ جریان قانون شکن به مردم را هم حل کند تا کشتی رسانه‌ای کشور بعد از چهار سال در ساحل اخلاق و صداقت پهلو بگیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار