امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39141
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رقابت‌های هندبال جام ملت‌های آسیا بهمن ‌ماه سال‌ جاری برگزار خواهد شد و به همین‌منظور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رقابت‌های هندبال جام ملت‌های آسیا بهمن ‌ماه سال‌ جاری برگزار خواهد شد و به همین‌منظور کنفدراسیون هندبال آسیا از کشورهای دارای شرایط میزبانی دعوت کرد تا آمادگی خود را اعلام کنند.

بر همین اساس ایران هم با ارسال نامه‌ای موافقت خود را با برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های مردان آسیا اعلام کرده و شهر مشهد یکی از گزینه‌های اصلی برگزاری این مسابقات است.

دبیر هیئت هندبال خراسان رضوی ضمن اعلام این مطلب گفت: به همین منظور ناظران کنفدراسیون آسیا مهر ماه به مشهد می‎آیند.
عبدالله کافی اظهار داشت: ناظران کنفدراسیون هندبال آسیا تا دهم مهر ماه به ایران آمده و از امکانات مشهد برای میزبانی مسابقات جام ملت‎های آسیا در سال جاری بازدید می‎کنند که در صورت تایید آنها، مشهد در بهمن ماه امسال میزبان این مسابقات است.

وی ادامه داد: در مشهد از لحاظ هتل و سالن تمرین هیچ مشکلی وجود ندارد و سالن شهید بهشتی را نیز به عنوان سالن اصلی برگزاری مسابقات پیشنهاد داده‎ایم، این سالن چند سال قبل نیز میزبان مسابقات جوانان آسیا بود، اما الان شرایط بهتری دارد؛ سکوهایش تبدیل به صندلی شده و سقف و سیستم‎های گرمایشی و سرمایشی آن نیز مدرن شده است. این سالن توان میزبانی این مسابقات را دارد، اما ابتدا باید ناظران کنفدراسیون آسیا سالن را تایید کنند.

دبیر هیئت هندبال استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: برای میزبانی خوب نیاز به ایجاد هماهنگی بین اداره کل ورزش استان، فدراسیون هندبال و وزارت ورزش است.

کافی تصریح کرد: داوود توکلی، مسئول کمیته داوران آسیا است، او سالن شهید بهشتی را دیده و تایید کرده است، به همین دلیل امکان تایید آن توسط ناظران کنفدراسیون آسیا زیاد است.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها