امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3915
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید آیر درام اجتماعی «خشم» را کارگردانی می‌کند و قرار است پنج بازیگر مطرح در نقش پنج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید آیر درام اجتماعی «خشم» را کارگردانی می‌کند و قرار است پنج بازیگر مطرح در نقش پنج کاراکتر اصلی آن بازی کنند.

کلید فیلم‌برداری این درام دلهره‌آور و پرتنش جنگی، ماه سپتامبر زده می‌شود و اوایل تابستان سال 2014 به عنوان زمان اکران عمومی آن تعیین شده است.

قصه این فیلم اکشن در سال 1945 در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد، زمانی که حکومت نازی در آلمان آخرین نفس‌های خود را می‌کشد.

این قصه، ماجراجویی‌های یک گروه پنج نفره نظامی را دنبال می‌کند که در یک تانک حضور دارند و در تدارک انجام یک کار قهرمانانه هستند.خدمه این تانک راهی یک ماموریت مهم و سرنوشت ساز می‌شوند، که ممکن است جانشان را در راه انجام درست و کامل آن از دست بدهند.

شیا لابوف قرار است یکی از پنج خدمه این تانک جنگی باشد. قبل از این، برادپیت برای بازی در نقش فرمانده تانک انتخاب شده است.

لابوف کار بازیگری را از نوجوانی شروع کرد و پنج سال قبل با درام دلهره‌آور «اضطراب» (که با نگاهی به «پنجره عقبی» آلفرد هیچکاک ساخته شد) به صورت یک بازیگر مطرح درآمد.

وی طی چند سال گذشته در سه قسمت از مجموعه فیلم اکشن و علمی تخیلی «تغییر شکل دهندگان/ ترانسفورمرها» در نقش اصلی بازی کرد.

دو سال قبل، منتقدان بازی او در قسمت دوم «وال استریت» ساخته الیور استون را پسندیدند و گفتند لابوف توانایی بازی در نقش‌های متفاوت و غیر متعارف را هم دارد.

لابوف تازه از بازی در درام غیر متعارف و اجتماعی لارس فون تریه به نام «نیمفومانیاک» فارغ شده است. کل صحنه‌های فیلم در شهر لاس وگاس فیلم‌برداری شده است.

تماشاگران سینما بزودی این بازیگر را در روی پرده سینما با درام دلهره‌آور سیاسی جدید رابرت ردفورد به نام «شرکتی که تو حفظ می‌کنی» خواهند دید. سوزان ساراندون و خود رد فورد هم در این فیلم بازی دارند. این فیلم ماه ژوئن به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها