امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39151
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه  خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: در پی دریافت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه  خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: در پی دریافت شکایت‌های متعدد علیه افراد یک شرکت خصوصی مبنی بر اینکه این افراد از 300 نفر از متقاضیان خرید خودرو مبالغ سنگین اخذ و بدون تحویل خودرو متواری شده‌اند،موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رییس پلیس استان اصفهان تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با تشکیل پرونده مقدماتی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند سه نفر از اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با شروع بازجویی‌های فنی و تخصصی از متهمان، در نهایت دستگیر شدگان در مواجهه با ادله و شواهد موجود لب به اعتراف گشوده و به کلاه‌برداری های متعدد اعتراف کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان اصفهان با بررسی کارشناسی صورت گرفته مبلغ کلاه‌برداری 55 میلیارد ریال با 300 شاکی برآورد شده است.
انتهای پیام/2301/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار