امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39152
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، ناصر نفری شب گذشته در آیین بهره‌برداری از هتل بزرگ اطلس شاهین‌شهر اظهار داشت: اگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، ناصر نفری شب گذشته در آیین بهره‌برداری از هتل بزرگ اطلس شاهین‌شهر اظهار داشت: اگر یک شهر به مولفه‌های فراوان و مختلفی همچون بازیافت، پایانه مسافربری،باغ بانوان، پارک و فضای سبز، بازار میوه، فرهنگسرا و ورزشگاه نیاز داشته باشد، همه این امکانات وقتی به تکمیل می‌رسد که در آن شهر یک میهمان‌سرا برای پذیرش مهمان وجود داشته باشد.

وی افزود: یکی از اقدامات شورای اسلامی دوره سوم شاهین‌شهر و نیز یکی پروژه‌های مهم این شهر وصول مطالبات ساخت این هتل و تامین زمین آن بود.

شهردار شاهین‌شهر با اشاره به اینکه زمین این هتل با اعتبار 400 میلیون تومان و 40 درصد زیر قیمت خریداری شد، تصریح کرد: سرمایه‌گذارانی از این دست نیز در شاهین‌شهر برای ساخت بیمارستانی سرمایه‌گذاری کرده‌اند که اکنون ساخت آن به مرحله نازک‌کاری رسیده است.

این مسئول به اعلام آمادگی سرمایه‌گذار دیگری با شهرداری شاهین‌شهر در طی فراخوان عمومی اشاره کرد و گفت: بسیار خرسندیم که طرح جامع شهر پس از چندین سال انتظار به تصویب رسید و شاهین‌شهر برای 10 سال آینده یک طرح تفضیلی و شهرسازی دارد.

نفری همچنین از اعلام آمادگی کلنگ‌زنی متروی شاهین‌شهر خبر داد و اذعان داشت: طول مسیر این مترو 19.7 کیلومتر در نظر گرفته شده است.

وی همچنین به پیش‌بینی خرید واگن از طرف قرار داد خارجی ترک با باز کردن ال سی خبر داد و متذکر شد: آمادگی واریز 50 درصد هزینه خرید واگن‌های متروی شاهین‌شهر هستیم.
انتهای پیام/63012/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار