امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39170
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 72
قاسم جعفری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص ویژگی‌ها و ملاک‌های وزیر پیشنهادی وزارت ...

قاسم جعفری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص ویژگی‌ها و ملاک‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: فعالیت وزیر پیشنهادی باید از نظر ابعاد شخصیتی، سوابق گذشته و اشراف وی به حوزه‌های کاری این وزارتخانه و برقراری ارتباط مناسب با همکاران، بررسی شود.
وی ادامه داد: فرد پیشنهاد شده باید به اسناد بالادستی و اسناد مرتبط به این وزارتخانه از جمله سند تحول بنیادین و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در این خصوص و سند چشم‌انداز اشراف کامل داشته باشد.
*وزیر پیشنهادی نسبت به برهه‌های حساس نظام و انقلاب موضع شفافی داشته باشد 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید به طرح‌‌ها و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس توجه ویژه‌ای داشته باشد، گفت: وزیر پیشنهادی باید با مجلس، بدنه دولت و سایر سازمان‌های مرتبط تعامل داشته باشد.
وی اضافه کرد: فردی باید به عنوان وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد شود که نسبت به برهه‌های حساس مربوط به نظام و انقلاب موضعگیری‌های شفافی داشته باشد و جایگاه خود را در این زمینه مشخص کند.
جعفری گفت: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید برنامه و نقشه اجرایی مناسبی نسبت به بخش‌های مختلف این وزارتخانه ارائه دهد و موارد بسیار دیگری وجود دارد که با پاسخگویی وزیر پیشنهادی به این مسائل می‌توان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها