امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39173
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه هیئت عمومی دیوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه هیئت عمومی دیوان عدالت اظهار داشت: 8 شهریور سال 1360 و انفجار در ساختمان نخست وزیری، یادآور جنایت دلخراش منافقین سرسپرده در راستای کین‌ورزی با نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: جنایتی که بر اثر آن رجایی رئیس جمهور و باهنر نخست وزیر به شهادت رسیدند و این لکه ننگ دیگری در پرونده سیاه منافقین و استکبار بود که هیچگاه از پیشانی آنان پاک نخواهد شد.

وی گفت: خون این دو شهید همراه سایر شهدای گرانقدر موجب بارور شدن و تثبیت نظام جمهوری اسلامی و همچنین باعث آگاهی و بصیرت بیشتر مردم نسبت به دشمنان شده است.

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان این نکته که چهره صدیق، خدمتگزار، بی‌تکلف، ساده‌زیست و ولایی این دو شهید بزرگوار همواره در خاطر ملت باقی است، افزود: ما در این ایام ضمن اینکه از پیشگاه احدیت علو درجه را برای این شهیدان آرزو داریم، امیدواریم ویژگی‌های این دو شهید بزرگوار برای دیگر دولتمردان سرمشق باشد.

وی اظهار امیدواری کرد که روش، گفتار و تصمیمات دولتمردان جدید با تأسی به این بزرگواران، در جهت تقویت نظام اسلامی و کشورمان باشد.

حجت‌الاسلام منتظری همچنین با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) گفت: در کتاب امالی شیخ صدوق از امام ششم شیعیان(ع) نقل شده است که «هرکس زمام امری از امور مردم را به دست گیرد و در روش، عدالت را پیشه خود قرار دهد، همچنین در خانه خود را به روی آنان بگشاید، پرده‌ها را کنار بگذارد و به امور مردم رسیدگی کند، بر خداوند عزوجل است که چنین کسی که اینگونه در خدمت مردم باشد را در روز قیامت از ترس و هراس، ایمن دارد و او را به بهشت ببرد».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها