امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39174
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 84
عباس شیبانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه محمدباقر قالیباف در طی سالهای اخیر خدمات ارزشمندی را در سطح شهر تهران به شهروندان ...

عباس شیبانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه محمدباقر قالیباف در طی سالهای اخیر خدمات ارزشمندی را در سطح شهر تهران به شهروندان ارائه کرده است، اظهار داشت: این خدمات در بخش‌های مختلف از جمله حمل‌و نقل، توسعه فضای سبز، توسعه اماکن‌های فرهنگی و ورزشی و ... بوده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اتمام مهلت فعالیت شورای سوم و همچنین شورای چهارم افراد جدیدی خود را کاندیدای شهرداری در دوره بعدی کرده‌اند که البته از میان این افراد محمدباقر قالیباف شانس بیشتری را دارد.

شیبانی خاطر نشان کرد: قالیباف در دوران خدمتش در شهرداری تعامل خوبی را با شورای سوم داشته است و امیدوارم اعضای شورای چهارم نیز به وی رأی مثبت دهند تا قالیباف بتواند کارهای خود را به اتمام برساند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان کرد: امیدواریم مهدی چمران بار دیگر ریاست شورا را به عهده داشته باشد چرا که وی نیز همانند قالیباف مدیریت خوبی را در شورا و در راستای تصویب طرح‌ها و لوایح داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها