امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39192
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حسن محبوبی دوشنبه‌شب در جلسه کارگروه اجتماعی استانداری قم به ظرفیت بالای بخش‌ها در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حسن محبوبی دوشنبه‌شب در جلسه کارگروه اجتماعی استانداری قم به ظرفیت بالای بخش‌ها در استان قم در زمینه صنعت و تولید اشاره کرد و ابراز داشت: 70 درصد محصول انار، 60 درصد طیور و 70 درصد تخم مرغ استان قم در بخش سلفچگان تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه بخش سلفچگان از جمله بخش‌های صنعتی استان قم محسوب می‌شود تصریح کرد: حضور شرکت‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی در بخش سلفچگان موجب رونق این منطقه شده است.

بخشدار سلفچگان ادامه داد: شواهد نشان می‌دهد با وجود اینکه صنعت در این بخش رونق دارد ولی بیکاری نیز در این منطقه رونق بسیاری دارد.

وی افزود: کارگران کارخانه‌ها و شرکت‌های این منطقه را کردهای کردستان و استان‌های اطراف آن تشکیل می‌دهند و این مسئله به نفع قم نیست.

محبوبی از دیگر مشکلات این بخش را دریافت نکردن سیگنال صدا وسیمای جمهوری اسلامی دانست و گفت: ساکنان سلفچگان فقط می‌توانند چهار کانال تلویزیونی را در این بخش دریافت کنند.

وی اذعان داشت: دریافت نکردن سیگنال شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی در این منطقه موجب استفاده از آنتن‌های ماهواره شده است.

بخشدار سلفچگان با برشمردن مشکلات دیگر این بخش خاطرنشان کرد: در این بخش نیازمند احداث سردخانه، ایجاد حوزه قضایی و حضور عالم مستمر هستیم که امیدواریم مسئولان در این زمینه ما را یاری کنند.
انتهای پیام/78005/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها