امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39194
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 126
علی‌اکبر اشعری، مدیر پروژه باغ کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت:‌ در هفته کتاب آمادگی آن را پیدا می‌کنیم ...

علی‌اکبر اشعری، مدیر پروژه باغ کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت:‌ در هفته کتاب آمادگی آن را پیدا می‌کنیم که اگر نمایشگاه تخصصی همانند «یاد یار مهربان» و «کتب دانشگاهی» بخواهد برگزار شود، آنها را در بخشی از باغ کتاب برپا کنیم.

وی اضافه کرد: این که باغ کتاب تا هفته کتاب کامل به بهره‌برداری برسد، به نظرم بستگی به سیاست‌ها و هزینه‌کرد شهرداری تهران دارد تا اولویت طرح‌های خود را بررسی کند و ببیند کدام طرح را می‌خواهد زودتر تمام کند.
 اشعری ادامه داد: بعد از انتخاب شهردار در 12 یا 13 شهریور می‌توان چشم‌انداز کار را بهتر دید که اگر آقای قالیباف همچنان شهردار تهران باقی بمانند، به خاطر اینکه طرح باغ کتاب را خودشان دنبال کرده‌اند طوری دیگری تصمیم‌گیری خواهند کرد اما اگر شخص دیگری به عنوان شهردار انتخاب شود، امکان اینکه اولویت او متفاوت از شهردار قبلی باشد، وجود دارد به همین منظور دراین راستا نمی‌توانم قضاوت مثبت و یا منفی داشته باشم.

وی در پایان گفت: به هر حال مرحله انتخاب شهردار برای همه پروژه‌ها به ویژه برای پروژه باغ کتاب بسیار حائز اهمیت است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها