امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39195
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 47
امیر خوراکیان، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا ...

امیر خوراکیان، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا این سازمان متبوع وی در هفته کرامت برنامه فرهنگی و ادبی برای شهروندان تهرانی در نظر گرفته است، بیان داشت: این سازمان به مناسبت هفته کرامت مجموعه جشن‌هایی را با عنوان «زیر سایه خورشید» با گستردگی بیشتری پیش‌بینی کرده است.

وی اضافه کرد: خادمان حرم امام رضا (ع) در این جشن‌ها میهمان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خواهند بود، همچنین خادمان امام رضا (ع) علاوه بر حضور در جشن‌های «زیر سایه خورشید»، با پرچم متبرک آستان به بیمارستان‌ها رفته و به عیادت بیماران خواهند پرداخت.

خوراکیان در پاسخ به سؤالی دیگر که آیا در حوزه کتاب هم برنامه‌ای اندیشیده شده است، ادامه داد: جزوات و نمایه‌سازی‌هایی با موضوعاتی درباره امام رضا(ع) برای همه گروه‌های سنی در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص شهرداری وجود دارد، آیا پیشنهادی از دولت یازدهم برای همکاری دریافت کرده‌اید، گفت: تاکنون هیچ پیشنهادی به بنده نشده است، تغییرات در شهرداری بعد از استقرار شورای شهر است و به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هم مربوط نمی‌شود بلکه مرتبط با حوزه ستاد مرکزی شهرداری است و ما فرهنگیان هم خیلی درگیر این مسائل نیستیم.

خوراکیان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه بعد از سازمان در چه حوزه‌ای مشغول به کار خواهید شد، عنوان کرد: فعلاً ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هستیم.

به گزارش فارس، دهه کرامت است از ابتدای ماه ذی‌القعده همزمان با تولد حضرت معصومه(س) آغاز و در یازدهم همین ماه با میلاد با سعادت امام رضا(ع) پایان خواهد یافت. شورای هماهنگی جشن‌های دهه کرامت با مشارکت 30 دستگاه، بیش از 300 هزار جشن مردمی را برنامه‌ریزی کرده است. اختتامیه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) نیز در این دهه و همزمان با شب میلاد ضامن آهو در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها