امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39196
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ویراست سوم کتاب «پر پرواز» به روایت اسماعیل ابراهیمی  در 14 فصل با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ویراست سوم کتاب «پر پرواز» به روایت اسماعیل ابراهیمی  در 14 فصل با عنوان‌های بهانه‌های عاشقی، تربت شهید، منظومه پرپرواز، خیمه عشق، ضیافت آفتاب و آب و آینه، از خاک تا افلاک، ‌موسم وصال، انوار پر پرواز، میقات وصال، سرّ دلبران، ‌صله عشق، نماز عشق، عشق دزدیدنی نیست! و چکامه‌ها به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب تلاشی به منظور تکریم تربت مطهر اولیا و صلحا و شهدا و بهانه‌ای است برای روایت سلحشوری و دلدادگی نسل انقلاب و دفاع  مقدس و انتقال آن ارزش‌ها با بهره ‌گیری از ادبیات و هنرهای متنوع به نسل‌هایی که دوران مبارزه را حس نکرده و در سنگرهای دفاع، ماشه‌ها را نچکانده‌اند. اما در ضمیر الهی خود،‌تشنه راویان صادقی‌اند تا از فرهنگ و تاریخ عشق و ایثار پدرانشان باز نمانند.

در بخشی از کتاب «حکایت پرپرواز» نوشته شده است: «نوری در ظلمت پدیدار گشت.آن نور، نور خلقت بود و پس از آن، دست دو نفر از خاک آفرینش بیرون شد. یکی هابیل و دیگری قابیل. هر دو بر این زمین خاکی گشتند و گشتند و عاقبت، یکی به دست کینه و نابرادری، آن دیگری را در زیر خاک پنهان کرد و او که زخم نفاق به ظاهر نابودش کرد، هابیل بود و هابیلیان کربلای سرخ ایران ثمره خون بر زمین ریخته او بودند که برخاستند!»

ویراست سوم کتاب «حکایت پرپرواز» با شمارگان سه هزار نسخه، در 314 صفحه و به بهای 90 هزار ریال به تازگی از سوی انتشارات تهران روانه بازار کتاب شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار