امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39234
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 44
حسین معتمدنیا در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امیدواریم با دیدگاهی که سرپرست وزارت ورزش و جوانان دارد بتوانیم شاهد ارتقای جایگاه جوانان و در ...

حسین معتمدنیا در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امیدواریم با دیدگاهی که سرپرست وزارت ورزش و جوانان دارد بتوانیم شاهد ارتقای جایگاه جوانان و در اولویت‌ قرار دادن دغدغه‌های جوانان باشیم.

وی ادامه داد: ایجاد توازن و تعادل در حوزه ورزش و جوانان در اولویت وزارت ورزش و جوانان قرار دارد به گونه‌ای که در برنامه‌ریزی‌ها نیز این توازن رعایت شود و به همان نسبت که به ورزش بها داده می‌شود به دغدغه‌های جوانان نیز بها داده شود.

چندی پیش صادق اکبری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز در خصوص اولویت‌های سیدرضا صالحی امیری گفته بود: صالحی امیری اولویت‌های خود را در حوزه جوانان بر ضرورت پرهیز از تصدی‌گری و استقرار مدیریت راهبردی با رویکرد مطالعه و نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی که به نوعی متولی این قشر هستند قرار داده است.

به گزارش فارس، پس از آنکه مسعود سلطانی فر به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان موفق به کسب رأی اعتماد از سوی مجلس شورای اسلامی نشد، سیدرضا صالحی امیری طی حکمی از سوی رئیس جمهور به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها