امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39249
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "گنادی گاتیلوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز، سه‌شنبه اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "گنادی گاتیلوف" معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز، سه‌شنبه اعلام کرد که مقامات مسکو از تصمیم طرف آمریکایی در مورد لغو مذاکرات نمایندگان روسیه و آمریکا در خصوص فراهم سازی شرایط برگزاری کنفرانس بین‌المللی در مورد سوریه بسیار مایوس شدند.

گاتیلوف در صفحه «تویتر» خود نوشت: بسیار جای تاسف دارد که شرکای آمریکایی ما تصمیم به لغو دیدار آتی دوجانبه روسیه و آمریکا برای بررسی مسائل مربوط به کنفرانس بین‌المللی در مورد سوریه گرفتند.

به عقیده این دیپلمات، برگزاری این دیدار و تهیه طرح و راهکاری برای کمک به حل و فصل سیاسی بحران در سوریه در شرایط کنونی می‌توانست بسیار مفید باشد.

دیدار مقامات دیپلماتیک روسیه و آمریکا برای فراهم سازی مقدمات برگزاری کنفرانس «ژنو-2» که برای روز چهارشنبه، 28 آگوست، برنامه ریزی شده بود، لغو گردید.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا علت این تصمیم مقامات واشنگتن را به این مسئله مربوط دانست که دولت آمریکا قصد دارد اوضاع سوریه را با توجه به امکان بکارگیری سلاح شیمیایی در این کشور مورد ارزیابی مجدد قرار دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار