امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39265
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 208
احمد شاکری نویسنده و منتقد ادبی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تالیفات خود اظهار داشت: ...

احمد شاکری نویسنده و منتقد ادبی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تالیفات خود اظهار داشت: «عریان در برابر باد» و «انجمن مخفی» عنوان دو رمانی است که قرار است از سوی انتشارات سوره مهر باز نشر شود، البته اصلاحاتی با توجه به نقدهایی که به لحاظ زبانی در «انجمن مخفی» از دوستان شنیدم صورت گرفت، در کتاب «عریان در برابر» ویرایشی جزئی بیشتر در حوزه زبانی انجام شد.

وی در پاسخ به اینکه تعداد صفحات این کتاب در تغییرات کم شده، توضیح داد: تغییرات به آن معنا نبود که از تعداد صفحات کاسته شود.

* انتشار «جستاری در اصطلاح‌شناسی و مبانی ادبیات داستانی دفاع مقدس» تا پایان سال 92

وی درباره کتاب «جستاری در اصطلاح‌شناسی و مبانی ادبیات داستانی دفاع مقدس» افزود: این کتاب هم در 870 صفحه آماده انتشار است و قرار است از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شود.

شاکری درباره زمان انتشار این اثر و اینکه آیا تا پائیز منتشر می‌شود، گفت: فکر نمی‌کنم تا پائیز چاپ شود، چون مراحل آماده سازی و نمایه سازی مفصلی خواهد داشت و نمونه‌خوانی ناشر با اصل کتاب هم باید انجام شود، بر این اساس کتاب پس از گذران این مراحل و بازبینی بنده چاپ می‌شود، اما احتمالا تا پایان سال منتشر خواهد شد.

* گزارش نشست‌های تخصصی ادبیات دفاع مقدس با نام «آنک جنگ، اینک داستان» منتشر می‌شود

این منتقد ادبیات داستانی با اشاره به دو اثر دیگر خود که به صورت مشترک توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس چاپ خواهد شد، تصریح کرد: یکی از این کتاب‌ها که بنده در تنظیم آن نقش داشتم، گزارش کامل 25 نشست تخصصی ادبیات داستانی دفاع مقدس است، این نشست‌ها از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شد، از این رو گزارش این نشست‌ها در کتابی با عنوان «آنک جنگ، اینک داستان» با حدود 420 صفحه روانه بازار کتاب خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها