امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3927
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، حزب‌الله در بیانیه خود تاکید کرد: دست جرم و جنایت وحشی بار دیگر بیرون آمده و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، حزب‌الله در بیانیه خود تاکید کرد: دست جرم و جنایت وحشی بار دیگر بیرون آمده و این بار دکتر وائل الحلقی نخست‌وزیر سوریه را نشانه رفت و شماری را شهید و مجروح کرد.

حزب‌الله با محکوم کردن این جنایت تروریستی جدید، آن را بیانگر ورشکستگی سیاسی و ناکامی نظامی گروه‌های تروریستی مسلحی دانست که از سوی  توطئه‌گران بین‌المللی و منطقه‌‌ای که نمی‌خواهند دولت و مردم سوریه در مسائل منطقه عربی و اسلامی از جمله قضیه فلسطین حضور فعال داشته باشد، مدیریت می‌شود.

حزب‌الله اظهار داشت: هدف قرار دادن وائل الحلقی و همراهان وی و پیش از آن نیز ترور علامه شیخ محمد سعید البوطی بارزترین چهره ارزش‌های اسلامی دلیل آشکاری بر ماهیت تروریستی کسانی است که به دنبال نابودی سوریه و ایجاد هرج و مرج در آن هستند.

این جنبش همچنین نجات الحلقی از این سوء قصد و اقدام جنایتکارانه را تبریک گفت و برای شهدا طلب رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل از خداوند تعالی مسئلت کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار