امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3929
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزارت کشور تونس در بیانیه ای اعلام کرد: دو نیروی گارد مرزی تونس در جریان عملیات تعقیب عناصری ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزارت کشور تونس در بیانیه ای اعلام کرد: دو نیروی گارد مرزی تونس در جریان عملیات تعقیب عناصری تروریستی در غرب تونس نزدیک مرز الجزایر بر اثر انفجار مین به شدت زخمی شدند و حالشان وخیم است.

در بیانیه وزارت کشور تونس آمده است: نیروهای گارد مرزی طی عملیات جستجوی عناصر تروریستی که در یکی از مناطق کوهستانی در منطقه الشعانبی در استان القصرین مشغول گشت زنی بودند بر اثر انفجار مین زخمی شدند.

وزارت کشور تونس اعلام نکرد که این مین از سوی تروریست های مسلح کاشته شده یا بخشی از تجهیزات امنیتی تونس در مرز با الجزایر بوده است.

منابع امنیتی تونس به خبرگزاری فرانسه گفتند: در پی انفجار مین که به قطع دست و پای یک گارد مرزی و زخمی شدن یکی دیگر منجر شد تبادل آتش بین یک گشتی گارد مرزی و گروهی مسلح در این منطقه کوهستانی درگرفت.

کوهستان های الشعانبی از دسامبر 2012 که یک نیروی گارد مرزی در درگیری با گروهی تروریستی کشته شد شاهد ادامه عملیات نیروهای امنیتی و ارتش با شبه نظامیانی است که به طور قاچاقی وارد تونس می شوند.

مرز طولانی و کوهستانی تونس با الجزایر گذرگاه قاچاق سلاح شده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها