امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39291
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت جام در مجلس، در نطق میان دستور خود در صحن ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت جام در مجلس، در نطق میان دستور خود در صحن علنی گفت: به خودم و سایر نمایندگان و همه کسانی که تریبونی در اختیار دارند متذکر می‌شوم که در اظهار نظرهای خود جانب انصاف را رعایت کنیم. یادمان باشد که بزرگترین میراث امام(ره) و شهدا، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که امانتی در اختیار ما و شماست. پس تکلیف خود را در حفظ آن فراموش نکنیم و مبادا حواشی ما را از متن غافل کند و ناخواسته به جای انجام تکلیف، به اصل نظام و رکن رکین آن یعنی ولایت فقیه ضربه بزنیم.

وی ادامه داد: بنده یادآور می‌شوم که حفظ نظام و پایداری در حفظ اصول آن از اوجب واجبات و تکلیف همه دلدادگان به امام،‌ انقلاب و رهبری است و جز با عقلانیت، اعتدال و پرهیز از افراطی‌گری حاصل نمی‌شود.

اسداللهی خطاب به رئیس‌جمهور اظهار داشت: اعتماد مردم و نمایندگان مجلس به جنابعالی و اعضای کابینه، برگ زرینی در کارنامه شماست که انشاءالله دولت با پشتیبانی، حمایت و همراهی مجلسیان با عقلانیت و با اعتدال و برنامه مشکلات کشور در سایه تعامل و همکاری با سایر قوا در چارچوب قانون را حل و فصل کند.

وی ادامه داد: ‌ملت شریف ایران در هر دوره از انتخابات بر قانونگرایی و پرهیز از قانون‌گریزی تاکید داشته است اما متاسفانه در سال‌های اخیر عدم تمکین به قانون و قانون‌گریزی رئیس‌جمهور وقت و بعضی از اعضای دولت نقل محافل عمومی بوده و این در حالی است که امام ما اشاره داشتند که خلاف قانون، خلاف شرع است. البته ما و هیچ کس دیگر ادعایی نداریم که قوانین وحی منزل است و نیازی به اصلاح ندارند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: مراقبت شود که برخی از عملکردهای خلاف قانون که رویه شده بود، مجددا باب نشود.

اسداللهی خطاب به روحانی اظهار داشت: تلاش نماییم تا تداوم اعتماد مردم را به روحانیت علیرغم تبلیغات سوء و برنامه‌ریزی‌های دشمنان و دوستان ناآگاه بر علیه روحانیت و مرجعیت را قدر بدانیم و تلاش کنیم حرمت مراجع و بزرگان و رنج کشیدگان نظام و انقلاب و آنانی که یاران انگشت‌شمار رهبری محسوب می‌شوند خدشه‌دار نشود.

وی افزود: مراقبت شود که افراطیون و افرادی که به رهبری و ولایت فقیه اعتقادی ندارند، مورد انتصاب و گزینش قرار نگیرند تا سمت و سوی اداره کشور بر مبنای شایسته سالاری اعتدال و جلوگیری از جدل‌های بی‌حاصل باشد و ما بر مبنای تکلیف شرعی و فرمایشات مقام  معظم رهبری به دولت کمک می‌کنیم.

اسداللهی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی به این مشکلات ور فع آنها شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها