امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39301
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 120
حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره شاخص‌های شهردار تهران اظهار داشت: شهردار تهران باید به شورای شهر بعنوان قانون‌گذار نگاه کند و در ...

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره شاخص‌های شهردار تهران اظهار داشت: شهردار تهران باید به شورای شهر بعنوان قانون‌گذار نگاه کند و در مدیریت شهری نظرات منتخبان مردم را لحاظ کند.

وی ادامه داد: شهردار باید با تمام ظرفیت‌ها و نقاط ضعف و قوت شهر تهران آشنا باشد تا بتواند از لحاظ اجتماعی، اقتصادی و عمرانی مدیریت مناسبی در سطح شهر داشته باشد.

طلا بیان داشت: باید مدیری بعنوان شهردار تهران انتخاب شود که وقت و تمام برنامه‌های خود را وقف کارهایی به نفع مردم کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تهران فضای کار گسترده‌ای دارد گفت‌: باید شهردار تهران بتواند در تمام امور اقدام کند، ارتباط و هماهنگی مناسب با ادارات داشته باشد چرا که هماهنگی با سایر دستگاه‌ها موجب تعامل و تسریع در امور کارها می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهر تهران نیازمند شهرداری ایده‌پرداز و برنامه‌ریز است، گفت: شهردار تهران باید از امور سیاسی به شدت پرهیز کند. شورای شهر و شهرداری محل سیاسی بازی نیست و منابعی که در این نهاد اجتماعی وجود دارد متعلق به مردم است.

طلا درباره لابی‌بازی‌هایی که برای انتخاب شهردار تهران در شورای شهر صورت می‌گیرد، گفت: اگر منظور از لابی‌بازی تبادل اطلاعات، رفع ابهامات و انتقال شناخت است اشکالی ندارد اما درصورتی که روابطی غیر از این موارد شکل بگیرد به امانتی که مردم به اعضای دوره چهارم داده‌اند خیانت شده است البته بنده فکر می‌کنم که این نگاه‌ها جاری نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها