امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39303
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 88
علیرضا کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: همایش تحول بنیادین و نقش اولیا در این استان با توجه به اجرای سند تحول بنیادین، ...

علیرضا کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: همایش تحول بنیادین و نقش اولیا در این استان با توجه به اجرای سند تحول بنیادین، برنامه درس ملی و استقرار نظام جدید آموزشی و لزوم اطلاع‌رسانی به اولیاء و دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی افزود: بسیاری از والدین و دانش‌آموزان هنوز با تغییرات به وجود آمده در نظام آموزشی منطبق نشده‌‌اند و ضرورت برگزاری این‌گونه همایش‌هایی که جنبه آگاهی‌بخشی دارند کاملا به صورت محسوس احساس می‌شود.

کریمیان با اشاره به اینکه این همایش برای نخستین بار در این استان اجرا می‌شود، گفت این همایش در میانکوه آغاز شده و تا 25 شهریورماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به شهرستان‌ها و بخش‌هایی که همایش در آن‌ها برگزار می‌شود، تصریح کرد: ادارات آموزش و پرورش مناطق خانمیرزا، فارسان، ناحیه یک شهرکرد, گندمان، بلداجی، کیار، بروجن، کوهرنگ، لردگان، فلارد، سامان و اردل مجری برگزاری این همایش هستند.

این مسئول نقش خانواده در نظام تعلیم و تربیت را بسیار کلیدی دانست و اذعان داشت: انجمن اولیاء و مربیان در همسویی و مشارکت با برنامه‌ها و تحولات آموزش و پرورش با خانواده‌ها نقش اساسی ایفا می‌کنند و لازمه افزایش تعامل دوجانبه خانواده و مدرسه وجود انجمن اولیا و مربیان فعال در مدارس است.

کریمیان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت انجمن اولیاء و مربیان یادآور شد: این انجمن باید به مردم شناخته شوند تا اولیاء خانه را و مربیان مدرسه را بسازند.
انتهای پیام/68006/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار