امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39306
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، نقی عزیزخانی پیش از ظهر امروز در جمع مدیران مدارس دخترانه این شهرستان با بیان اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، نقی عزیزخانی پیش از ظهر امروز در جمع مدیران مدارس دخترانه این شهرستان با بیان اینکه باید جوانان را برای شناخت و استفاده بهتر از حجاب اسلامی راهنمایی و ترغیب کنیم، گفت: امیدواریم شاهد برنامه‌های مناسب‌تر و متنوع‌تری در سطح شهرستان باشیم.

وی مصداق واقعی حجاب را در امور بانوان عنوان کرد و افزود: دشمن برنامه‌هایی را برای متزلزل کردن حجاب بانوان دارد و همین مسئله این قشر از جامعه را در خط مقدم حمله‌های فرهنگی دشمن قرار داده است.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ابهر نقش خانواده را در رویکرد جوانان به حجاب موثر خواند و خاطرنشان کرد: کم‌توجهی خانواده‌ها در مسائل کوچک سبب ایجاد مشکلات عمده فرهنگی در سطح جامعه می‌شود.

وی دفاع از حجاب را با تربیت درست نسل‌ها و تحلیل برنامه‌های فرهنگی دشمن میسر دانست و خاطرنشان کرد: تمام اقشار جامعه برای دفاع از نمادهای اسلامی همچون حجاب وظیفه‌هایی بر عهده دارند که باید به درستی به انجام آن‌ها بپردازند.

عزیزخانی در ادامه جوانان را امید‌های آینده انقلاب خواند و تصریح کرد: هر زمان که جوانان امیدوارانه به آینده نگاه کرد‌ند بسیاری از موانع برطرف شده و حرکت رو به رشد انقلاب را تقویت کردند.

وی با تأکید بر حفظ دستاوردهای شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز مردم ایران همه نعمت‌های موجود را مدیون خون شهدا هستند و باید با قرار گرفتن در مسیر راه شهدا، آرمان‌های آنها را الگوی مسیر خود قرار دهند.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ابهر با اشاره به نقش حجاب و عفاف در توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: مسئولان باید با همراهی مردم در حاکم شدن عفت و حجاب در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی با اشاره به اهمیت حجاب و مسائل پرورشی بر لزوم استفاده دانش‌آموزان از چادر به عنوان حجاب برتر تاکید کرد.

عزیزخانی تشکیل کمیته عفاف و حجاب در مدارس را مهم عنوان کرد و هدف از تشکیل این کمیته را ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در بین دانش‌آموزان دانست.

انتهای پیام/73002/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها