امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3931
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان محیط زیست، مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان محیط ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان محیط زیست، مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان محیط زیست اظهار داشت: در فاز اول طرح تشکیل مدارس جامع محیط زیست، 2400 مدرسه در سطح کشور برای اجرای این پروژه هدف گذاری شده است.

احمد قیومی افزود: مدارس زیست محیطی در تمامی مقاطع دخترانه و پسرانه اجرایی خواهد شد.

وی بیان داشت: استفاده از انرژی‌های پاک، صرفه جویی در مصرف انرژی، آموزش های زیست محیطی، بازیافت زباله های مدارس از جمله مواردی است که مدارس محیط زیستی باید به آن توجه کنند.

مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی افزود: فعالیت‌های این مدارس پایش خواهد شد.

مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به امضای تفاهم نامه نامه مشترک سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش گفت: پیرو این تفاهم‌نامه و اجرای احکام برنامه پنجم توسعه کشور و آیین‌نامه اجرایی بند الف ماده 189 این قانون  دستور العمل و شیوه‌نامه مدارس جامع محیط زیست در دستور کار سازمان حفاظت محیط زیست  قرار گرفت.

*نخستین نشست هیات امنای دانشگاه محیط زیست برگزار شد

با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست،استاندار استان البرز و نماینده وزارت علوم تحقیقات و فناوری نخستین نشست هیات امنای دانشگاه محیط زیست در محل دانشگاه محیط زیست برگزار شد.

در این نشست  شیردم سرپرست دانشگاه محیط زیست ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های دانشگاه برای ارتقا آموزشکده محیط زیست به دانشگاه محیط زیست ابراز امیدواری کرد که با همکاری و همدلی اعضای هیات امنای دانشگاه این مرکز علمی بتواند در تببین و همگانی کردن برنامه‌های سازمان حفاظت محیط زیست نقش کلیدی ایفا کند.

بررسی برنامه های در دست اقدام دانشگاه، بازنگری در اهداف کلی،بودجه‌بندی و نحوه به کارگیری اعضای هیات علمی از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

گفتنی است در حاشیه این نشست سایت رایانه‌ای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه محیط زیست نیز افتتاح شد. 
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار