امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39324
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه ترکیه‌ای «حریت»،‌ رهبر مخالفان دولت ترکیه گفت که «رجب‌طیب اردوغان» نخست‌وزیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه ترکیه‌ای «حریت»،‌ رهبر مخالفان دولت ترکیه گفت که «رجب‌طیب اردوغان» نخست‌وزیر ترکیه در خاورمیانه جایگاهی ندارد.

«کمال قلیچ‌ داراوغلو» رهبر مخالفان ترکیه با اعلام اینکه وی در صورت نیاز می‌تواند به همه جا حتی غزه برود گفت که اردوغان نمی‌تواند به هیچ کجای خاورمیانه برود.

وی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در پارک «گزی» افزود: «اردوغان دیگر چهره‌ای دوست‌داشتنی در خاورمیانه نیست و نمی‌تواند به منطقه‌ای سفر کند. او حتی نمی‌تواند به خانه خود برود.»

این سیاستمدار ترک گفت: «ما به درک تازه‌ای (از شرایط) نیازمندیم. ما نیازمند دولتی جدید هستیم. دولتی که مردم را دوست داشته باشد و از منافع آنها حمایت کند و سیاست خارجی خوبی داشته باشد.»

در سال 2013، اردوغان بارها سفر خود را به غزه به تعویق انداخته است. در این شرایط قلیچ دار اوغلو می‌گوید که می‌تواند به زودی به این منطقه که تحت کنترل فلسطینیان است، سفر کند. 
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار