امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39328
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا مهدوی در توضیح جزئیات این آلبوم گفت: این آلبوم با شعر و کلمه هرمز ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا مهدوی در توضیح جزئیات این آلبوم گفت: این آلبوم با شعر و کلمه هرمز ناصرشریفی به همراه 8 قطعه با تنوعات ملودیک و کلام و نوع خوانش آوازی و ریتم در نوع خود بدیع و ممتاز  است و به باور من در فضای شنیداری معاصر جلوه ویژه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پخش سراسری آلبوم «کی میرسد باران»، اول مهر خواهد بود و می‌توان گفت این اثر حال و هوای تازه شنیداری را برای مخاطبان خواهان موسیقی فاخر و ارکسترال موسیقی اصیل ایرانی نوید می‌دهد.

مدیر عامل راوی آذر کیمیا خاطرنشان کرد: اولین آلبوم رسمی سینا سرلک مثل بسیاری از خوانندگان و هنرمندان موسیقی نسل جوان 15 تا 30 سال از طریق حوزه هنری بنام «راه و ماه » با آهنگسازی نوید دهقان منتشر و مورد استقبال قرارگرفت. سینا سرلک در حال حاضر برای 3سال مقیم آمریکا است اما همچنان به فعالیت‌های خود از جمله آموزش از راه دور «آواز ایرانی» برای دوستداران خود از راه سایت مجازی همت می‌گمارد.

مهدوی ادامه داد: شرکت راوی آذر کیمیا از تمامی جوانان مستعد و متعهد و گمنام که موسیقی‌شان دارای شیوه بیانی تازه است استقبال و حمایت می‌کند. درحال حاضر در سال 15 اثر موسیقایی در ژانرهای گوناگون از این نسل هوشمند و خلاق تولید و منتشر می کنیم .

مهدوی در پایان به حدود 80 اثر موسیقی آماده به انتشار در زمان مسئولیت خود درحوزه هنری اشاره کرد که  به بازار عرضه خواهند شد و گفت: بعداز معرفی پیروز ارجمند به مسئولان حوزه هنری قرار بر این بود که این آثار ارزشی را به بازار موسیقی عرضه شوند.

مدیرعامل راوی آذر کیمیا از نحوه شتاب زده و عملکرد ستاد صیانت برای تهیه هولوگرام زیر نظر معاونت هنری ارشاد انتقاد کرد و این موضوع را معضلی برای ناشران دانست.

وی افزود: این اقدام به جای راهکار اصولی نوعی پوشش بر کار بنیادین و تثبیت قانون کپی رایت تلقی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها