امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3933
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همایون هاشمی در حاشیه برگزاری مراسم واگذاری 75 هزار واحد مسکونی به مددجویان که با حضور رئیس جمهور صبح امروز برگزار شد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همایون هاشمی در حاشیه برگزاری مراسم واگذاری 75 هزار واحد مسکونی به مددجویان که با حضور رئیس جمهور صبح امروز برگزار شد اظهار داشت: خوشبختانه جلسه بسیار خوبی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور و همچنین NGO‌ها و سازمان‌های غیر دولتی برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه رئیس جمهور، سازمان بهزیستی را یکی از مهمترین و بزرگترین سازمان‌ها در حوزه امدادی در کشور دانست.

هاشمی خاطرنشان کرد: با تلاش‌های دولت نهم و دهم و به ویژه در دو سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه مددکاری و ارائه خدمات به مددجویان از سوی سازمان بهزیستی انجام گرفته است که هم‌اکنون نتایج آن را می‌بینیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور از خروج 120 هزار خانوار مددجو از چرخه حمایتی بهزیستی اشاره کرد و گفت: این تعداد افراد به استقلال و خودکفایی کامل رسیده‌اند.

وی از واگذاری 75 هزار واحد مسکونی به مددجویان به طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان با رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: در 2 ماه گذشته 37 هزار واحد از 75 هزار واحد اشاره شده تحویل شده است که مابقی واحدها نیز از امروز واگذار خواهد شد.

هاشمی ادامه داد: ایجاد 64 هزار فرصت شغلی گام دیگری از سوی سازمان بهزیستی جهت توانمند‌ساز خانواده‌های تحت پوشش بوده است و این در حالی است که سازمان بهزیستی توانسته است بیش از مصوبه تعیین شده برای خودش در حوزه اشتغال، شغل فراهم کند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه به بهره‌برداری یک هزار و 155 پروژه ملی در سطح کشور اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف توانبخشی، پیشگیری، ایجاد بنیادهای پیشگیری از معلولیت‌ها و .... خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها