امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39330
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 229
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابن ابی الحدید مجموعه 20 جلدی معروفی در شرح نهج البلاغه ،سخنان گران سنگ ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابن ابی الحدید مجموعه 20 جلدی معروفی در شرح نهج البلاغه ،سخنان گران سنگ مولای متقیان دارد که انتشارات نیستان چند سالی است که ترجمه  این کتاب را به قلم غلامرضا لایقی وارد بازار کتاب می‌کند.

انتشار این مجموعه کتاب‌ها که از سال 88 توسط انتشارات نیستان شروع شده بود، تاکنون 9 جلد از آن وارد بازار کتاب شده بود و این روزها انتشارات نیستان انتشار دو جلد دیگر این مجموعه را یعنی جلدهای دهم و یازدهم را در دست دارد تا به زودی وارد بازار کتاب کند.

این کتاب به همان سبک کتاب به زبان عربی ترجمه می‌شود و جلدهای ترجمه فارسی آن با عربی آن مطابقت دارد و مسئولان انتشارات نیستان پیش بینی می‌کنند کار ترجمه و ویرایش و به تبع انتشار این مجموعه تا پایان سال 92 پایان یابد.

همچنین با توجه به استقبال مخاطبان از این مجموعه، کتاب نیستان در نظر دارد تجدید چاپ این مجموعه را به زودی از جلد یک آغاز کند.

جلد دهم و یازدهم ترجمه و شرح نهج البلاغه در 2هزار نسخه منتشر می‌شود و جلد نرم هر یک 16 هزار تومان و جلد سخت هر یک از این جلدها 18هزار و 500 تومان قیمت خورده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها