امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39331
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 86
زهره پریرخ عضو شورای انتشارات و مسئول شورای پیش دبستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن بیان این خبر اظهار داشت: ...

زهره پریرخ عضو شورای انتشارات و مسئول شورای پیش دبستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن بیان این خبر اظهار داشت: درباره مباحث نظری این آثار صحبت نمی‌کنم اما شروع کار در این حوزه خوب بوده و با قصه‌ها و داستان‌های کودکان و نوجوان همراه است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون چند عنوان کتاب نه به عنوان دقیق فلسفی بلکه با نام «قصه، فکر، گفت‌وگو» منتشر کرده‌ایم، گفت: چند اثر جدید نیز در دست کار داریم که به زودی روانه بازار می‌کنیم و تلاش داریم تا این موضوع را وارد بحث ادبیات کودک کنیم.

پریرخ درباره مجله «کوشش خردسال» گفت: این مجله نیز در کانون پرورش فکری منتشر می‌شود و از شماره‌های اول تا پانزده و شانزده کنونی به مباحث پرورش فکری کودکان و نوجوانان پرداخته است.

مسئول شورای پیش‌دبستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان با اشاره به اینکه در زمینه پرورش تفکر فلسفی کودکان و نوجوانان در ابتدای راه هستیم، گفت:‌ در این راستا خیلی کمبود داریم که باید کم کم به تولید ادبیات مناسب، بازی‌های فکری و ارتباط بیشتر با مربیان بپردازیم.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها