امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39332
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 137
فیروز زنوزی جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره داستان خود اظهار داشت: درگیر به سرانجام ...

فیروز زنوزی جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره داستان خود اظهار داشت: درگیر به سرانجام رساندن رمان «برج 110» هستم، که تا دو ماه دیگر برای چاپ به ناشر تحویل دهم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه «برج 110» از سوی انتشارات بنیاد ادبیات داستانی منتشر می‌شود، درباره تغییرات بوجود آمده در این کتاب، افزود: آنچه بنده به عنوان طرح به بنیاد دادم با آنچه نوشته می‌شود تفاوت‌های بسیار دارد، اصولاً به این معتقدم که با وجود اینکه همواره یک طرح کلی از اثرم داردم، ولی هیچ‌گاه خود را مقید به اتفاقات نمی‌کنم، ناگاه اتفاقاتی می‌افتد که برایم عجیب است، اما دل به کار می‌دهم و از یافتن موقعیت‌های جدید به شعف می‌آیم، در حقیقت قلم را رها می‌کنم.

زنوزی با بیان این جمله که پس از مقدمات طولانی در حال رسیدن به برج هستیم، عنوان کرد: ناشر هم قرار است در اولین فرصت این رمان را منتشر کند، اما به محض تکمیل کتاب را تحویل خواهم داد.

از این نویسنده آثاری چون: باران بر زمین سوخته (مجموعه نقد آثار احمد محمود)، سال‌های سرد، خاک و خاکستر، روزی که خورشید سوخت، اسکاد روی ماز 543، مردی با کفشهای قهوه‌ای، سیاه بمبک، مجموعه داستان اولیها (گردآوری)، مخلوق (رمان)، شور و شیرین (فیلم‌نامه) منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها