امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39339
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 91
علی فاطمی نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اثر خود اظهار داشت: «جاده‌های پیش رو» ...

علی فاطمی نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اثر خود اظهار داشت: «جاده‌های پیش رو» عنوان تازه‌ترین اثر بنده است که با اتمام ویراستاری برای انتشار به ناشر سپرده شد.

وی در ادامه در توضیح بیشتر پیرامون این اثر ابراز داشت: «جاده‌های پیش رو» شامل 6 داستان بلند است، در این مجموعه سعی کردم کاری جدید با فرم و ساختاری خاص در حوزه زبان ارائه کنم که شبیه و نظیر آن را در ادبیات ایران نداریم.

این نویسنده جوان با تاکید بر اینکه نگارش «جاده‌های پیش رو» حدود سه سال طول کشیده، گفت: مضمون این اثر عاشقانه و پیرامون شهامت در ابراز عشق است که گذشته را برای شخصیت‌های داستان تداعی می‌کند.

وی در پایان «جاده‌های پیش رو» را حدودا 170 صفحه‌ای دانست و اضافه کرد: با چند ناشر برای انتشار این داستان صحبت کرده‌ام هر دو ابراز تمایل کرده و بزودی منتشر خواهد شد.

از علی فاطمی تا چند روز آینده «در هوای دور دست‌ها» مجموعه داستانی متشکل از 7 داستان که 3 داستان کوتاه و 4 داستان بلند را شامل می‌شود، توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/ و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها