امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39340
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 48
علی‌اکبر پورکاوه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که قیمت هر شانه تخم‌مرغ تا 9500 ...

علی‌اکبر پورکاوه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که قیمت هر شانه تخم‌مرغ تا 9500 تومان هم رسیده است و آیا تاکنون وزارت صنعت در این باره اقدامی انجام داده یا خیر، گفت: کمیته‌ای متشکل از سازمان حمایت، بازرگانی داخلی، وزارت صنعت و وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شده و این موضوع را پایش می‌کند.

وی افزود: پایش وضعیت تخم‌مرغ از لحظه جوجه‌ریزی تا محصول نهایی و تأمین نهاده‌های طیور رصد می‌شود.

مدیر کل تأمین و توزیع وزارت صنعت گفت: همه ساله در شهریور ماه به دلیل تقاضای بالای شیرینی‌پزی‌ها و همچنین فصل بازگشایی مدارس با افزایش تقاضای تخم‌مرغ مواجه هستیم و قیمت اندکی تغییر دارد.

وی گفت: با هماهنگی که با اتحادیه مرکزی میهن صورت گرفته است، به اندازه نیاز استان‌ها تخم‌مرغ بدون تاریخ به قیمت  7500 تومان، قیمت با تاریخ به قیمت 8000 تومان و تخم‌مرغ با بسته‌بندی ویژه 8500 تومان در هر شانه در نمایشگاه‌های پاییزه عرضه می‌شود.

پورکاوه در واکنش به این سؤال که برای ترخیص کالاهای اساسی چه تصمیمی اخذ شده، گفت: با هماهنگی وزارت صنعت، گمرک ، بانک مرکزی و همچنین دستور ویژه نعمت‌زاده ترخیص کالاهای اساسی تسریع شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها