امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39346
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 96
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمدحسین میرمحمدی که در جلسه علنی امروز به عنوان مخالف دو فوریت طرح ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمحمدحسین میرمحمدی که در جلسه علنی امروز به عنوان مخالف دو فوریت طرح پیگیری حقوقی و سیاسی کودتای آمریکایی - انگلیسی 28 مرداد 32 علیه دولت ملی ایران سخن می‌گفت، اعلام کرد که با کلیات این طرح موافق است.

وی در عین حال با بیان اینکه آیین‌نامه برای طرح‌های دو فوریتی بحث جلوگیری از فوت وقت برای مقابله با خسارت احتمالی را مطرح کرده، ابراز عقیده کرد که پیگیری حقوقی و سیاسی کودتای 28 مرداد به لحاظ زمان فوریت ندارد و در صورت تأخیر خسارتی به کشور و ملت وارد نمی‌شود.

پورمحمدی با تأکید بر اینکه شکی در دخالت آمریکا در کودتای 28 مرداد نیست، به طرح این سؤال پرداخت که با توجه به شرایط اتفاقات این روزها، دو فوریت این طرح چه کمکی می‌تواند به کشور بکند؟

نماینده مردم گلپایگان در مجلس با بیان اینکه طرح پیگیری حقوقی و سیاسی کودتای 28 مرداد باید به صورت یک فوریت در کمیسیون مطرح شود، گفت: بنده با اینکه باید کودتای 28 مرداد را به لحاظ حقوقی و سیاسی بررسی کنیم، مخالف نیستم اما این کار نیاز به دو فوریت ندارد.

میرمحمدی در پایان از نمایندگان خواست با دو فوریت طرح پیگیری حقوقی- سیاسی کودتای 28 مرداد مخالفت کنند تا این طرح به صورت عادی در مجلس دنبال شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها