امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39347
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور در حاشیه همایش ملی تبیین مفهوم اعتدال در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور در حاشیه همایش ملی تبیین مفهوم اعتدال در جمع خبرنگاران مبنی بر اینکه گفته می‌شود اتاق فکری در رابطه با موضوع هسته‌‌ای و مذاکرات با 1+5 با حضور تعدادی از دیپلمات‌های وزارت امورخارجه تشکیل شده است اظهار داشت:  مشورت‌های فراوانی درباره چنین مساله مهمی صورت می‌گیرد به ویژه که بنای کار این دولت بر استفاده از نظرات همه نخبگان و همه مسئولان و ایجاد هماهنگی برای حرکتی ملی است.

نهاوندیان با بیان اینکه تصمیم‌گیری در این مورد به طور متمرکز صورت خواهد گرفت،‌ در پاسخ به این پرسش که در جامعه اعتدال چقدر پاسخگوی رفع مشکلات است، گفت: حیات اجتماعی ما سه ساحت دارد که فرهنگ مقدم بر همه آنهاست و اقتصاد و سیاست ابعاد دیگر آن هستند.

وی تاکید کرد: این سه بعد در کنار هم حیات اجتماعی را شکل می‌دهد و بدون بعد فرهنگ تصمیم اقتصادی موفق نمی‌شود؛ اگرچه به دلیل فوریت و ضرورت بحث اقتصاد این موضوع در اولویت قرار گرفته اما مساله فرهنگ بسیار مهم و حائز اهمیت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار