امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39348
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس رجایی نماینده مردم اراک در مجلس، در نطق میان دستور خود در صحن علنی خطاب ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عباس رجایی نماینده مردم اراک در مجلس، در نطق میان دستور خود در صحن علنی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: امیدوارم فرصتی فراهم شود که دولت به واسطه اعتماد مردم به شعار اعتدال و تدبیر، تمامی ظرفیت‌های کشور را برای خدمت به مردم تجهیز کرده و به کار گیرد و در دنیای متلاطم امروزی که ناشی از سیاست‌های استکباری آمریکا و رژیم صهیونیستی است، کشتی جمهوری اسلامی را به ساحل امنیت و آرامش هدایت کند.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر افزود: این هفته زمان مناسبی برای یادآوری خدمات شهدای گرانقدری چون رجایی و باهنر به انقلاب اسلامی است. فرصتی که با دقت نظر کامیابی‌ها و ناکامی‌های دولت را بررسی و برای رفاه و کامیابی ملت رشید، بصیر و فهیم و بزرگ ایران تلاشی مضاعف داشته باشیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به مشکلات موجود در حوزه تولید کشاورزی و صنعت ادامه داد: کشوری که داعیه تامین 95 درصدی زعفران مصرفی دنیا را دارد، به همت سیاستگذاران بی‌تدبیر به جایی رسیده است که زعفران هم وارد می‌کند. جالب اینکه استاندارد، قرنطینه و نظارت بهداشتی و موضوعاتی از این قبیل هم انجام نمی‌شود. باید توجه داشت که 12 میلیارد دلار میزان واردات سال گذشته و 14 میلیارد دلار واردات وعده داده شده سال جاری چه رانتی را به دنبال دارد.

رجایی ادامه داد: اگر معادل ریالی 14 میلیارد دلار یعنی بیش از 42 هزار میلیارد تومان در کشاورزی داخل هزینه می‌شد، چه ها که نمی‌شد.

وی در پایان بااشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از جمله مشکل آلودگی هوا، پروژه‌های نیمه تمام و ... خواستار رسیدگی به این مشکلات و رفع آنها شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار