امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3935
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 162
سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 19:00 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه ...

سرهنگ رضا سلبی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 19:00 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پراید در کیلومتر 45 محور فرعی سراوان در استان سیستان و بلوچستان 2 نفر جان خود را از دست دادند و 1 نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده پراید اعلام کردند.

وی در ادامه افزود: همچنین طی حادثه دیگری در ساعت 17:00 روز گذشته بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پیکان با یک‌دستگاه کامیون ولوو و یکدستگاه وانت نیسان در کیلومتر 7 محور کمربندی خرم آباد در استان لرستان ٢ نفر جان خود را از دست دادند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.

با بررسی تصادفات برون شهری کشور در روز گذشته مهمترین علت حوادث عدم توجه به جلو ٣٥ درصد، تخطی از سرعت مطمئنه ١٨ درصد، عدم رعایت حق تقدم ١٧ درصد، انحراف به چپ ١٣ درصد و خستگی و خواب آلودگی ٨ درصد و همچنین 35 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها بوده و 16 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها