امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39353
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 95
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موسی غضنفرآبادی نماینده بم که در جلسه علنی امروز در موافقت با دو فوریت طرح ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موسی غضنفرآبادی نماینده بم که در جلسه علنی امروز در موافقت با دو فوریت طرح پیگیری حقوقی و سیاسی کودتای 28 مرداد 32 علیه دولت ملی ایران سخن می‌گفت، با اشاره به اقدامات ضد ایرانی دولت آمریکا، گفت:‌ نمی‌توانیم منتظر بمانیم که سازمان‌های بین‌المللی برای احقاق حقوق ملت ایران در حادثه 28 مرداد اقدام و از ما دفاع کنند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها نه تنها در 28 مرداد بلکه در حمله عراق به ایران خسارت سنگینی به ملت ایران وارد کرده‌اند، افزود: آمریکایی‌ها اخیرا خودشان اعتراف کردند که در کودتای 28 مرداد دخالت داشتند و همین امر می‌طلبد که ما این موضوع را به لحاظ حقوقی و سیاسی بررسی کنیم.

نماینده بم در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها در امور تمام دنیا دخالت می‌کنند، گفت: باید با پیگیری حقوقی کودتای 28 مرداد، جنایات آمریکا علیه ملت ایران و همچنین در کشورهای اسلامی از جمله بحرین را به جهانیان گوشزد کنیم.

غضنفرآبادی با بیان اینکه لازم است برای بررسی حقوقی کودتای 28 مرداد طرح دو فوریتی بررسی شود، گفت:‌ ما نباید وقفه‌ای در این موضوع داشته باشیم.

وی تصریح کرد: لازم است وزارت امور خارجه را ملزم به تشکیل پرونده علیه آمریکا کنیم و موضوع را به لحاظ قانونی در مجامع بین المللی طرح و پیگیری کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها