امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39355
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان، در مخالفت با طرح دوفوریتی اصلاح ماده 123 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه گفت: با توجه به شرایط فعلی نیازی به طرح دوفوریتی دراین زمینه نبود.
 
وی طرح مذکور را عاملی برای ایجاد بی‌عدالتی در کشور دانست و گفت: بر اساس نقطه نظر اداره کل قوانین طرح مذکور با قانون برنامه پنجم مغایرت دارد.
 
این نماینده مردم در مجلس افزود: ممکن است ایراداتی به قانون مالیات بر ارزش افزوده وارد شود اما بهتر است عجله نکرده و اجازه دهیم این مبحث به صورت عادی دنبال شود.
 
در همین زمینه جواد جهانگیر زاده نماینده مردم ارومیه در خانه ملت، در مخالفت با طرح دوفوریتی اصلاح ماده 123 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه گفت: پیشنهاد نمایندگان دارای چند اشکال بنیادی است.
 
وی در بیان این اشکالات گفت:‌یکی از اشکالات وارد این است که این پینشهاد بخشی از ماده را تغییر می‌دهد و بخشی از آن بلاتکلیف می‌ماند که همین مشکلاتی را پدید خواهد آورد.
 
این نماینده مدرم در مجلس با اشاره به آلایندگی برخی واحدهای تولیدی کشور، گفت: آلایندگی آنها به کثرت یا قلت جمعیت بستگی ندارد و بر روی هر فرد در هر سنی اثرگذار است.
 
جهانگیر زاده ادامه داد: در مورد بحث محرومیت و پیشنهاد مبنی بر اینکه عوارض‌ها بر اساس توجه به آن توزیع شود باید نمایندگان این نکته را در نظر بگیرند که اکنون هیچ سازمانی محرومیت موجود در کشور را مورد سنجش قرار نمی‌دهد و همین باعث شده پیشنهادات طرح مذکور قابل اجرا نباشد.
 
وی طرح اصلاح ماده 123 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه را مغایر با توزیع عادلانه امکانات در شناخت دقیق ظرفیت‌های اجتماعی توصیف کرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها