امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39356
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهروز افخمی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهروز افخمی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در تذکری آیین نامه‌ای با اشاره به بیانیه اخیر کاخ سفید مبنی بر اینکه همه گزینه‌ها درباره سوریه، نظامی نیست، اظهار داشت:  آنچه امروز در سوریه می‌گذرد، وظیفه‌ای برگردن همه انسان‌های ازاد اندیش تحمیل می‌کند.

وی خطاب به اوباما گفت: آقای اوباما! احتمال حمله نظامی و یا عدم حمله نظامی شما به سوریه به کنار، آیا شما به عنوان رئیس جمهور یک کشور مدعی دموکراسی و آزادی، به خون‌های به ناحق ریخته شده مردم مظلوم سوریه توجهی دارید؟ باید به این سوال پاسخ دهید. باید به تمام خونهایی که در اقسا نقاط این کشور با دست‌های آهنین و پوشیده با مخمل شما به زمین ریخته شده، پاسخ دهید.

افخمی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به معرفی سه وزیر پیشنهادی دولت به مجلس در روزهای آینده، گفت: نمایندگان ملت ایران در مجلس انتظار دارند که در معرفی سه وزیر پیشنهادی، ارزشمداری و کارآمدی را مد نظر قرار دهند.

در ادامه این جلسه سید حسین نقوی نماینده ورامین در مجلس نیز در تذکری آیین نامه‌ای خواستار معرفی هر چه سریعتر وزیر برای تصدی وزارتخانه‌های علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان شد و گفت: وزارت آموزش و پرورش با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس قرار داریم، از اهمیت بیشتری برخودار است و باید تکلیف این وزارتخانه هر چه سریعتر روشن شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار