امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3936
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت سونی که تهیه‌کننده این فیلم است می‌گوید آن را برای ششم ژوئن سال 2014 اکران عمومی خواهد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت سونی که تهیه‌کننده این فیلم است می‌گوید آن را برای ششم ژوئن سال 2014 اکران عمومی خواهد کرد.

چانینگ تاتوم و جونا هیل در قسمت دوم فیلم، دوباره در نقش دو پلیس به نام‌های اشمیت و جنگو بازی می کنند که درگیر یک سری ماجراجویی‌ تازه می‌شوند.

فیلم‌نامه قسمت تازه «خیابان جامپ 21» را مایکل باسل نوشته است .او نویسنده فیلم‌نامه قسمت اول فیلم (که سال قبل به نمایش عمومی در آمد) هم بود.

با آن که خبر پیش تولید دومین قسمت این کمدی اکشن اعلام شده، ولی هنوز مشخص نیست کلید فیلم‌برداری آن دقیقا چه زمانی زده خواهد شد.

فیل لرد و کریس میلر کارگردانان قسمت اول فیلم، در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان آن هستند تا امر کارگردانی دومین قسمت آن را هم به عهده بگیرند.

هنوز اطلاعی از خط اصلی قصه قسمت دوم «خیابان جامپ 21» در دست نیست و کسی نمی‌داند دو پلیس جوان قصه آن، چه سرنوشتی پیدا می‌کنند و این بار باید با چه کسانی مبارزه و مقابله کنند.

قسمت اول فیلم با هزینه‌ای 42 میلیون دلاری تهیه شد و 139 میلیون دلار در جدول گیشه سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد.

این رقم بالای فروش، باعث حیرت اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما شد و مسئولان شرکت سونی را متقاعد کرد که دومین قسمت آن را هم تولید کنند.

تهیه‌کنندگان فیلم گفته‌اند هزینه تولید قسمت دوم آن هم حدود 40 میلیون دلار خواهد بود و کاراکتر و بازیگر تازه‌ای به جمع بازیگران و کاراکترهای قسمت اول اضافه نخواهد شد.

«خیابان جامپ 21»نسخه دوباره سازی شده یک مجموعه موفق و پر بیننده تلویزیونی است ،که در فاصله سال‌های 1987 تا 1991 به روی آنتن رفت.

استفن جی کانیل و پاتریک مازبرگ خالقان اصلی این مجموعه بودند و جانی دپ (که در آن زمان هنوز بازیگر سرشناسی نشده بود) یکی از بازیگران اصلی آن بود.

این مجموعه در پنج فصل و 102 اپیزود تهیه شد. در زمان تولید نسخه سینمایی فیلم، بحث حضور جانی دپ در یکی از نقش‌های مهم آن مطرح شد. اما وی فقط به عنوان بازیگر مهمان، در صحنه کوتاهی از آن ظاهر شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها