امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39361
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، داود صفائیان صبح امروز در جمع مسئولان آموزشی این شهرستان با بیان اینکه آموزش و پرورش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ابهر، داود صفائیان صبح امروز در جمع مسئولان آموزشی این شهرستان با بیان اینکه آموزش و پرورش ابهر در سال تحصیلی گذشته رتبه عالی را در بحث پروژه مهر کسب کرد، اظهار داشت: مهر پارسال نسبت به سال‌های گذشته‌، مهر متفاوتی بوده و امیدواریم امسال هم با تلاش اعضای ستاد شاهد بازگشایی پرشور مدارس در سطح شهرستان باشیم.

وی به تغییر تابلوی مدارس ابهر اشاره و خاطرنشان کرد: همه تابلوهای مدارس راهنمایی به دبیرستان (متوسطه دور اول) تغییر یافته و در مدارس ابتدایی و متوسطه نیز تابلو مدارس تغییر نیافته، فقط کلمه دور اول یا دوم اضافه شده است.

دبیر ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش ابهر به شهریه مدارس نمونه دولتی اشاره و اضافه کرد: هیچ دانش‌آموزی نباید به خاطر شهریه از مدرسه محروم بماند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ابهر در زمنیه ترک تحصیل دانش آموزان گفت: برنامه‌های خوبی در سطح وزارت و مناطق انجام شده و می‌توان به اسقرار پایه ششم در مقطع ابتدایی و تشکیل کمیته جذب دانش‌آموزان ترک تحصیل در اداره اشاره کرد.

جعفری از سازماندهی صد در صدی نیروهای ابتدایی خبر داد و عنوان داشت: 80 نفر از نیروهای ورودی منطقه نیز سازماندهی و برای تدریس در مقطع ابتدایی به مدارس معرفی شده‌اند.

وی با بیان اینکه 13 مدرسه برای اجرای نظام دوری شناسایی شده بود تصریح کرد: در سال تحصیلی آینده نظام دوری در 11 مدرسه ابتدایی اجرا می‌شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ابهر در این جلسه به برنامه‌های هفته دفاع مقدس اشاره و خاطرنشان کرد: گلباران مزار شهدا، دعوت از جانبازان و ایثارگران برای حضور در مراسم بازگشایی مدارس و نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت دفاع مقدس از برنامه‌های آموزش و پرورش ابهر برای هفته دفاع مقدس است.

نقی عزیزخانی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا، نصب بنر و پارچه نوشته در سطح مدارس و همچنین بیان خاطرات رزمندگان در مدارس از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس آموزش و پرورش ابهر محسوب می‌شود.
انتهای پیام/73002/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها