امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39363
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن آقایی با بیان این مطلب اظهار کرد: عملیات عمرانی احداث زیر گذر عابر پیاده میدان آزادی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن آقایی با بیان این مطلب اظهار کرد: عملیات عمرانی احداث زیر گذر عابر پیاده میدان آزادی به اتمام رسیده است و هم اکنون عملیات محوطه سازی و نصب آسانسور این پروژه در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: در این پروژه علاوه بر آسانسور، پله برقی نیز نصب و راه اندازی خواهد شد تا دسترسی و تردد شهروندان از این زیرگذر به راحتی صورت گیرد.

آقایی ادامه داد: این زیرگذر عابر پیاده 6 متر عرض، 5/3 متر ارتفاع و حدود 70 متر طول دارد و سیستم های روشنایی، تهویه و سیستم های ایمنی مناسب و مطابق با استانداردهای جهانی در این زیرگذر به کارگیری شده است.

وی با بیان اینکه زیرگذر عابر پیاده میدان آزادی، ضلع غربی بزرگراه محمد علی جناح را به ضلع شرقی آن وصل کرده و در واقع ترمینال ضلع شرقی میدان آزادی به پایانه پارکسوار آزادی متصل می شود تصریح کرد: دوربین های نظارتی و شیفت نگهبانی نیز برای این پروژه در نظر گرفته شده است تا ایمنی کامل شهروندان در تردد از این زیرگذر عابر پیاده تامین شود.

مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک اظهار کرد: با توجه به اینکه این پروژه دارای آسانسور و پله برقی است، افراد سالمند و معلولان نیز می توانند به راحتی از این زیرگذر استفاده کنند و ترددی ایمن را از میدان آزادی داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها