امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39364
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین محمد پورزرندی با اشاره به عملکرد مالی شهرداری تهران و موفقیت هایی که در این زمینه طی سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین محمد پورزرندی با اشاره به عملکرد مالی شهرداری تهران و موفقیت هایی که در این زمینه طی سال های اخیر به دست آمده است ، گفت : به طور کلی از سال 85 تغییرات گسترده ای در سیستم حسابداری و مالی شهرداری ایجاد شد که امکان حسابرسی در مجموعه شهرداری را فراهم کرد .

وی افزود : این در حالی بود که تا دوره سوم شورا امکان حسابرسی وجود نداشت و تا آن موقع هر زمان که  عملکرد مالی شهرداری مورد حسابرسی قرار می گرفت گزارش عدم اظهار نظر اعلام می شد .

معاون شهردار تهران تصریح کرد : بعد از حسابرسی گسترده ای که در سال 84 و 85 در دستور کار موسسه حسابرسی قرار گرفت ، شهرداری تهران موفق شد اصلاحات مختلف از جمله شناسایی و ثبت 20 هزار میلیارد تومان دارایی های شهرداری  ، ثبت پروژه های مشارکتی ، ثبت سیستم نقد و غیر نقد و .. را به سرانجام رسانده و برای اولین بار در سال  87 گزارش عدم اظهار نظر را به گزارش مطلوب مشروط تغییر دهد .

پورزرندی خاطر نشان کرد : به دنبال این موفقیت ، در سال 88 با حسابرسی تلفیقی که کل شهرداری و سازمان ها را مورد حسابرسی قرار می داد نیز گزارش عملکرد مالی مطلوب اعلام شد .

وی در ادامه گفت : هم اکنون عملکرد مالی 90 و 91 شهرداری آماده است که امیدواریم گزارش مطلوب بدون هیچ بند مشروط دریافت کند و همه اینها در حالی است که تا کنون در هیچ شهرداری و یا حتی سازمان کوچکتری نیز شفافیت در حسابرسی به این شکل وجود نداشته است .

معاون مالی و اداری شهرداری تهران با بیان این که با توجه به حجم گسترده شهرداری تهران امکان این که در یک دوره کوتاه گزارش 100 درصد مطلوب به دست آید مشکل است ، افزود : با این وجود گزارش عملکرد مالی شهرداری طی این سال ها از صفر به 70 تا 80 درصد مطلوب رسیده است و در صورتی که این اصلاحات ادامه یابد، یک تا دو سال آینده ویترین شیشه ای از حساب های شهرداری که قابل دسترس همه  باشد محقق خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها