امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39369
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در حاشیه افتتاحیه چهارمین نشست کارگروه منطقه‌ای مبارزه با ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در حاشیه افتتاحیه چهارمین نشست کارگروه منطقه‌ای مبارزه با قاچاق و انحراف پیش‌سازها به فارس گفت: امروزه مشکل جهان فقط کشت مواد مخدر در افغانستان نیست بلکه مشکل بعدی بحث پیش‌سازهاست که مکمل تولید مواد مخدر هستند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: جمهوری اسلامی ایران و پلیس مبارزه با مواد مخدر تمهیدات خوبی در این مسیر برای کنترل مواد مخدر داشته‌اند و آثار مثبتی در این زمینه مشهود است.

مؤیدی ادامه داد: معضل فراتر از این است و در اراده ما نیست و باید کشورهای تولید کننده و کشورهایی که همجوار افغانستان هستند با هم همکاری و هماهنگی داشته باشند تا تلاش در این زمینه به ثمر بنشیند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا تصریح کرد: ایران در حوزه‌های مختلفی همچون گمرکات، مرزها، جاده‌ها و مسیرها کنترل کاملی داشته و ما گزارش‌های خوبی دریافت کرده‌ایم و امور را تحت کنترل خود داریم اما مسلماً همکاری و هماهنگی کشورهای منطقه‌ای می‌توانند در مبارزه با عرضه و قاچاق مواد مخدر مؤثر باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها