امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39373
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 80
علیرضا ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه جشنواره تابستانی در دو بخش جنگ شادی و جشنواره اقوام ایرانی بسیار مورد ...

علیرضا ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه جشنواره تابستانی در دو بخش جنگ شادی و جشنواره اقوام ایرانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، افزود: جشنواره اقوام ایرانی هر شب در دو سانس میزبان شهروندان و مسافران است که استقبال خوبی نیز از آن می‌شود.

وی تصریح کرد: این برنامه با استقبالی که از آن می‌شود، هر شب میزبان حدود یک هزار و 800 نفر در دو سانس است که برنامه‌های شادی را برای آنها تدارک دیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان با اشاره به استقبال مطلوب از بازارچه‌های صنایع‌دستی یادآور شد: بازارچه‌های سوغات و صنایع ‌دستی تا 26 شهریور ماه برپا هستند و با توجه به اینکه در مکان‌های گردشگری قرار گرفته‌اند، از بازدیدکننده‌های مطلوبی برخوردارند.

وی وضعیت بازدید از تله‌کابین، باغ پرندگان و جنگ شادی را بسیار مطلوب دانست و افزود: جنگ شادی و تله‌کابین از بازدیدکنندگان بیشتری برخوردارند، به طوری که روزانه سه هزار نفر بازدیدکننده دارند.

ایزدی در پایان آمار گردشگران خارجی ورودی به همدان را از ابتدای سال حدود 6 هزار و 100 نفر دانست و گفت: از ایام عید فطر تاکنون 720 نفر ورودی گردشگر خارجی به همدان داشتیم که نسبت به سال‌های قبل بهتر بوده است.
انتهای پیام/89003/خ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها