امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39376
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 70
ابوالقاسم خسروی ‌سهل‌آبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص گزارش‌های مردمی به این ...

ابوالقاسم خسروی ‌سهل‌آبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص گزارش‌های مردمی به این کمیسیون درباره تخلفاتی که از طرف مدارس و یا اداره‌های آموزش و پرورش صورت گرفته است، گفت: یکی از این گزارش‌ها، دریافت اجباری وجه هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان است که براساس قانون در مدارس دولتی نباید وجهی از اولیا به جز بیمه گرفته شود.
وی افزود: بخش بازرسی وزارت آموزش و پرورش در خصوص دریافت اجباری وجه در مدارس، نظارت‌های لازم را دارد و موارد تخلفی را می‌توان از این طریق پیگیری کرد.
خسروی عنوان کرد: اعضای کمیسیون آموزش مجلس، طی این هفته یا هفته بعد بازدیدهایی را از مدارس خواهند داشت تا بر رعایت قوانین نظارت کنند. 
وی ادامه داد: تماس‌ها و گزارش‌هایی که مردم در خصوص مشکلات و تخلفات مربوط به آموزش و پرورش اعلام می‌کنند باید مستند باشد و بازرسان این وزارتخانه پیگیر این مسائل هستند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در صورت دریافت گزارش مستند مردمی از تخلفات صورت گرفته در مدارس و اداره‌های آموزش و پرورش، قطعاً این کمیسیون از جهت نظارتی، این مسائل را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار