امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 39378
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مسعود حبیبی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز درمان ناباروری رویش واقع در مجتمع درمانی و دارویی هلال‌احمر ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مسعود حبیبی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز درمان ناباروری رویش واقع در مجتمع درمانی و دارویی هلال‌احمر خاطر نشان کرد: زمین این مجتمع درمانی در سال 1352 توسط یک خیر به جمعیت هلال‌احمر اهدا شد و در سال 1388 توسط خیری دیگر مرکز چشم‌پزشکی، همودیالیز به روش بی‌کربونات و دندانپزشکی راه‌اندازی شد.

وی افزود: روزانه بیش از 120 بیمار دیالیزی در مرکز همودیالیز خدمت می‌گیرند و طی این سالها فضای پذیرش درمانگاهی را از چهار درمانگاه به 10 درمانگاه افزایش داده‌ایم.

رئیس مجتمع دارویی و درمانی هلال‌ایران با اشاره به تأسیس یک بیمارستان در مجتمع درمانی و دارویی هلال‌ ایران گفت: از تابستان سال گذشته عملیات عمرانی بیمارستانی را با 8 اتاق عمل جراحی در حوزه چشم‌پزشکی آغاز کرده‌ایم و امیدواریم هر چه زودتر این بیمارستان برای ارائه خدمات نوین پزشکی به مردم راه‌اندازی شود.

حبیبی گسترش حوزه‌های مختلف درمانی در این مجتمع را یکی از برنامه‌های پیش‌رو برشمرد و گفت: درخواست مجوز برای درمان بیماران در حوزه سرطان از جمله رادیوتراپی و پزشکی هسته‌ای را به وزارت بهداشت داده‌ایم که هنوز با مجوز آن موافقت نشده است.

وی ادامه داد: همچنین با یک پزشک ایرانی‌الاصل در بیمارستان هانوفر آلمان صحبت‌هایی داشته‌ایم و تا بتوانیم طبق آخرین روش‌های نوین درمانی بخش تروما را در بیمارستان جدید ایجاد کنیم.

رئیس مجتمع دارویی و درمانی هلال‌ایران ایجاد مرکز درمان ناباروری رویش را در مجتمع دارویی درمانی هلال گامی مثبت برای بیماران دانست و افزود: ناباروری هم جزو درمان‌های نوین و پیشرفته است که خانواده و اجتماعی را درگیر می‌کند و با راه‌اندازی یک گونه مراکز می‌توان درصدی از بیماران را به زندگی امیدوار کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها