امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3938
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از دبیرخانه هفته گرامیداشت روابط‌ عمومی، مرتضی تمدن در دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از دبیرخانه هفته گرامیداشت روابط‌ عمومی، مرتضی تمدن در دیدار امیرعباس تقی‌پور دبیر هفته گرامیداشت روابط‌ عمومی با وی ، با تاکید بر اینکه خلاء وقوف به علم روابط‌ عمومی در حوزه‌های اجرایی مشهود است، اظهار داشت: واکاوی وضعیت نظام روابط‌ عمومی در کشور مؤید این است که در حوزه‌های اجرایی یا اصولاً درک صحیح و تعریف واحدی از روابط‌ عمومی وجود ندارد و یا آنچه به عنوان روابط‌ عمومی مورد عمل و استناد قرار می‌گیرد با واقعیت این دانش، هنر و فن، غریبه و حتی در برخی مواقع برداشت معکوس از آن صورت می‌گیرد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه در جهان تبادل اطلاعات و در فضایی که دنیای ارتباطات به شکل رعدآسا و برق‌آسا در حرکت و در حال تغییر است تکیه به مفهوم روابط‌ عمومی و تشریح و تکوین آن یک ضرورت جدی محسوب می‌شود.

وی با استقبال از برگزاری نخستین هفته گرامیداشت روابط‌ عمومی در کشورمان افزود: اقدامات و برنامه‌های تدارک دیده شده، قابل تقدیر است.

تمدن افزود: این هفته فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای روابط‌ عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی دولت است تا در فضای زمانی تعیین شده مورد نقد و ارزیابی قرار گیرند.

وی اظهار امیدواری کرد در این هفته دستگاه‌ها و سازمان‌های پژوهشی و تحقیقاتی و اجرایی به ایفای صحیح نقش خود بپردازند.

در این دیدار امیرعباس تقی‌پور دبیر هفته گرامیداشت روابط‌ عمومی با تشریح برنامه‌های این هفته گفت: امیدواریم روزی فرا برسد تا تمامی دستگاه‌های اجرایی با تقویت واحدهای روابط ‌عمومی خود، در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های کاری خود، ضمیمه‌ای به نام پیوست روابط‌ عمومی داشته باشند و به کمک راه‌حل‌های ارتباطی به تعالی و پیشرفت کشور بیش از گذشته کمک کنند.

وی افزود: برای نخستین بار در کشور از 27 اردیبهشت ماه تا دوم خرداد ماه سال جاری برنامه‌های گرامیداشت روابط‌ عمومی اجرا خواهد شد.
 
انتهای پیام/2462/ط
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها