امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3939
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مجتبی وحیدی» مدیر تولید سریال کلاه پهلوی گفت: تصویربرداری بخش‌هایی از سریال کلاه پهلوی باقی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مجتبی وحیدی» مدیر تولید سریال کلاه پهلوی گفت: تصویربرداری بخش‌هایی از سریال کلاه پهلوی باقی مانده است که از فردا ضبط این تصاویر را در ساوه آغاز می‌کنیم.
وحیدی گفت: مسجد جامع ساوه، لوکیشن اصلی ما در ساوه است و سکانس‌های مربوط به تعزیه، شب هفت سیدعلی از جمله سکانس‌هایی است که در مدت دوهفته‌ای که در این شهر هستیم، ضبط می‌کنیم.
وی با بیان اینکه داریوش فرهنگ، امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، سیروس گرجستانی و رحمان باقریان در ساوه مقابل دوربین خواهند رفت، افزود: بعد از ساوه به تهران و شهرک سینمایی برمی‌گردیم تا دیگر سکانس‌های باقی مانده کلاه پهلوی را ضبط کنیم.
به گفته وحیدی، لوکیشن خیابان‌های تهران و لاله‌زار که مربوط به قسمت‌های انتهایی سریال است نیز در هفته‌های آینده تصویربرداری می‌شود و  امیرحسین صدیق شریف، نگین محسنی، بهاره کیان افشار، سارا خویینی‌ها و ماه چهره خلیلی  مقابل دوربین می‌روند.
سریال پرستاره و فاخر کلاه پهلوی در ۵4 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته شده و از سریال‌های الف ویژه شبکه یک است که پخش آن تا مهرماه جاری ادامه دارد.
داستان این سریال تاریخی مربوط به زندگی  جوانی است که فرماندار شهر زادگاهش شده و  درست در همین زمان  فرمان کشف حجاب از سوی رضاخان صادر شده و او موظف به اجرای این فرمان است.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها